logo JPX Jet Protector
Tel.: 048/412 31 32 | E-mail: info@gunforyou.sk

Príslušenstvo JPX

Piexon JPX Jet Protector

JPX Kydex PALADIN Holster

JPX Kydex PALADIN Holster

Nové JPX služobné púzdro "Level II" určené na viditeľné nosenie bolo vyrobené z kydexového plastu podľa najmodernejších požiadaviek na bezpečnosť. Je veľmi ľahké a poskytuje aktívnu bezpečnostnú poistku. Záchyt bezpečnostnej slučky udrží JPX pevne v púzdre a bráni neoprávnenému vytiahnutiu alebo neúmyselnému vypadnutiu na zem. Bezpečnostné slučka môže byť rýchlo odistená iba palcom osoby s JPX púzdrom na opasku. Veľmi jednoduchá a bezpečná prevádzka! JPX služobné púzdro "Level II" je vybavené 50 mm pútkom.

Kód Názov Cena s DPH
JPX026 JPX Kydex PALADIN Holster zlacnené na 36 € / posledné kusy skladom

spacer

JPX Kydex Paddle Holster

JPX Kydex Paddle Holster

Kydexové pádlové púzdro je veľmi populárne pre svoju rýchlu manipuláciu, či už pri uchytení na opasok alebo nohavice. Ponúka možnosť pohotovo manipulovať s nesmrtiacou zbraňou a je určené pre rutinných uživateľov JPX. Pádlové púzdro je vhodné pre skryté nosenie pretože obsahuje len vnútornú poistku – záchyt lúčiku a tak sa tasenie s JPX stane pohotovým.

Kód Názov Cena s DPH
JPX024 JPX Kydex Paddle Holster 36,00 € / momentálne nedostupné

spacer

Piexon JPX Cordura Holster Line

JPX Cordura standard Holster

JPX Cordura standard Holster 2v1

Štandardné kordúrové púzdro JPX s integrovaným púzdrom náhradného zásobníku v jednom pre použitie na opasku. Vyrobené s kvalitného nylonu, ktorým je potiahnutá pevná forma pre pohodlné umiestnenie zbrane. Púzdro je vybavené bezpečnostnou poistku, ktorá je jednoducho ovládaná jednou rukou a suchým zipsom pre uchytenie na taktickej veste. Kvalita, cena a prednosti štandardného púzdra JPX z neho spravili jedno z najobľúbenejších púzdier medz uživateľmi nesmrtiacich zbraní Jet Protector.

Kód Názov Cena s DPH
JPX020/JPX020L JPX Cordura standard Holster 2v1/ verzia aj pre ľavú ruku 37,20 €

spacer

Magazine pouch

Magazine pouch

Štandardné opaskové púzdro pre náhradný zásobník je vhodné nielen pre originálne príslušenstvo JPX ale napríklad aj pre ďalšiu výstroj ako nože alebo baterky, ktoré často využívajú civilné a profesionálne bezpečnostné zložky. Púzdro je kvalitne ušité a vyrobené z odolnej kordúry. Je opatrené pútkom na opasok a pomocou suchého zipsu sa dá upevniť aj na taktickú vestu.

Kód Názov Cena s DPH
JPX055 Magazine pouch 15 €

spacer

JPX Cordura Tactical Rig

JPX Cordura Tactical Rig - len vo verzii Falco

Taktické stehenné púzdro je odvodené zo štandardného opaskového púzdra. Tvrdé plastové vyhotovenie obtiahnuté kordúrou, presne na tvar zbrane. Vybavené dvomi bezpečnostnými poistkami, jedna na spone zvislého popruhu a druhá na púzdre zbrane. V hornej časti je vybavené opaskovou sponou, ktorá sa dá odpojiť a v spodnej časti púzdra sú dva popruhy pre upevnenie na stehno. Výška upevnenia sa nastavuje na zvyslom popruhu. Po odstránení popruhov je možné púzdro nosiť na opasku alebo na taktickej veste. Jeho súčasťou je aj vrecko na náhradný zásobník.

Kód Názov Cena s DPH
JPX021 JPX Cordura Tactical Rig 30 € / dostupné posledné kusy

 

Piexon JPX4 Jet Defender

Štandardné púzdro
JPX 4 Jet Defender Compact 
JPX 4 Jet Defender Laser

Plastové púzdro pre modely JPX4 na pravostranné, alebo ľavostranné použitie. Ľahké a intuitívne ovládateľné púzdro, je navrhnuté pre opaskové nosenie.

Kód Názov Cena s DPH
JPX4020 JPX Jet Defender plastové púzdro 25,80 €

 

spacer

Opaskový klip Guardian Angel II

Opaskový klip Guardian Angel II

Ideálny doplnok pre Guardian Angel II pre nosenie na opasku. Vďaka kvalitne spracovanému tohto obojstranného klipu uvoľníte Guardian Angel II rýchlo a pohodlne.

Kód Názov Cena s DPH
GA081 Opaskový klip Guardian Angel II 6 €

spacer

Opaskové púzdro Guardian Angel II - kordura Piexon 

Kód Názov Cena s DPH
GA012 Opaskové púzdro kordura Guardian Angel II 16,40 € / posledné kusy skladom

spacer

Náhradné náplne pre JPX

Náhradné náplne pre JPX 

Kód Názov Cena s DPH
JPX051 Náhradný zásobník ostrý 36 €
JPX050 Náhradný zásobník cvičný 31,80 €
JPX4051 JPX4 zásobník ostrý 4x kartuša set 55,20 €
JPX4050 JPX4 zásobník cvičný 4x kartuša set 46,20 €
JPX6051 JPX6 speedloader zásobník ostrý 55,20 €
JPX6050 JPX6 speedloader zásobník cvičný 46,20 €

JPX6 Jet Defender
JPX4 Jet Defender
JPX Jet Protector
Guardian Angel II
Príslušenstvo

Importér pre SR: S.G.S. – SAFE GROUP SLOVAKIA, s.r.o., Nad plážou 7, 97401 Banská Bystrica • tel.: 048/412 31 32 • e-mail: info@gunforyou.sk